kiedy wybrać zabieg keratynowy, a kiedy nanoplastię?

Keratyna czy nanoplastia – sprawdź, który zabieg będzie idealny dla Ciebie!

Keratynowe prostowanie czy nanoplastia – sprawdź, który zabieg będzie idealny dla Twoich włosów!

Często dostaje pytanie o to, czym różni się nanoplastia od keratynowego prostowania i dzisiaj to dokładnie wytłumaczę. Szczegółowe opisy zabiegów znajdują się pod opisem każdego z nich. W przypadku wątpliwości zapraszam na bezpłatną konsultację na której ocenię stan włosów i dobiorę dla nich najlepszy zabieg. Możesz również wysłać zdjęcie w wiadomości z krótkim opisem historii włosów, doradzę co będzie najlepsze.

 

Keratyna

Keratynowe prostowanie

Keratynowe prostowanie wbrew nazwie jest głównie zabiegiem wygładzającym i odbudowującym włosy. Daje większe odżywienie i zapobiega puszeniu włosów. Wyprostowanie to efekt uboczny, u każdego będzie widoczny w innym stopniu, jedne włosy będą bardziej proste, a drugie głównie przestaną się puszyć. Włosy myjemy po 2 h od wykonania zabiegu. W tym czasie unikamy wiązania włosów, zakładania na ucho, basenu, sauny, sportu, deszczu i wilgoci. Po zabiegu należy używać odpowiedniego szamponu i odżywki. Czas trwania zabiegu to ok. 2-2,5 godziny. Włosy można farbować 14 dni po zabiegu. Keratyny nie wykonuje się u kobiet w ciąży, karmiących oraz dzieci. Na cienkich włosach lepiej sprawdzi się botox lub keratyna

Nano

Nanoplastia

Nanoplastia jest zabiegiem najmocniej prostującym włosy, poradzi sobie nawet z dużym skrętem i afro. Jeśli kiedykolwiek zabieg keratynowy dał słaby efekt to nanoplastia się sprawdzi. Włosy myjemy na zakończenie zabiegu, efekt jest widoczny od razu, wychodzimy z lekką i świeżą fryzurą. Nanoplastię wykonuje się jedynie na całkiem zdrowym włosie. Jeśli Twoje włosy są suche, zniszczone lub ich kondycja nie jest najlepsza to zdecyduj się na botox lub keratynę, aby najpierw je odżywić. Po zabiegu należy używać odpowiedniego szamponu i odżywki. Tego samego dnia można włosy moczyć, udać się na fitness itp. Nie ma tu ograniczeń i innych wymagań jak przy keratynie. Produkt jest w 100% organiczny. Działanie opiera się głównie na aminokwasach, kolagenie, oleju arganowym, maśle shea, keratynie i witaminach. Czas trwania zabiegu to ok. 3-6 godzin. Włosy można farbować już po 5 dniach od wykonania zabiegu. Zabieg świetnie sobie radzi z trudnymi i opornymi włosami. Nie wykonuje się go na suchych zniszczonych lub rozjaśnionych włosach.

 

keratynowe prostowanie czy nanoplastia

 

 

Kliknij aby ocenić
[Wszystkich: 155 Średnia: 4.8]
Odbierz kod rabatowy
- 5% na pierwsze zakupy