Sklep online

kiedy wybrać zabieg keratynowy, a kiedy nanoplastię?

Keratyna czy nanoplastia – sprawdź, który zabieg będzie idealny dla Ciebie!

Keratynowe prostowanie czy nanoplastia – sprawdź, który zabieg będzie idealny dla Twoich włosów!

Często dostaje pytanie o to, czym różni się nanoplastia od keratynowego prostowania i dzisiaj to dokładnie wytłumaczę. Szczegółowe opisy zabiegów znajdują się pod opisem każdego z nich. W przypadku wątpliwości zapraszam na bezpłatną konsultację na której ocenię stan włosów i dobiorę dla nich najlepszy zabieg.

 

Keratyna

Keratynowe prostowanie

Keratynowe prostowanie wbrew nazwie jest głównie zabiegiem wygładzającym i odbudowującym włosy. Daje większe odżywienie i zapobiega puszeniu włosów. Wyprostowanie to efekt uboczny, u każdego będzie widoczny w innym stopniu, jedne włosy będą bardziej proste, a drugie głównie przestaną się puszyć. Włosy myjemy po 4/24h od wykonania zabiegu (czas zależy od użytego produktu). W tym czasie unikamy wiązania włosów, zakładania na ucho, basenu, sauny, sportu, deszczu i wilgoci. Po zabiegu należy używać odpowiedniego szamponu i odżywki. Czas trwania to ok. 2-2,5 godziny. Włosy można farbować 14 dni po zabiegu. Keratyny nie wykonuje się u kobiet w ciąży, karmiących oraz dzieci. Na cienkich włosach lepiej sprawdzi się botox lub keratyna

Nano

Nanoplastia

Nanoplastia jest zabiegiem trwale prostującym włosy, poradzi sobie nawet z dużym skrętem i afro. Jeśli kiedykolwiek zabieg keratynowy dał słaby efekt to nanoplastia się sprawdzi. Włosy myjemy na zakończenie zabiegu, efekt jest widoczny od razu, wychodzimy z lekką i świeżą fryzurą. Po zabiegu należy używać odpowiedniego szamponu i odżywki. Tego samego dnia można włosy moczyć, udać się na fitness itp. Nie ma tu ograniczeń i innych wymagań jak przy keratynie. Produkt jest w 100% organiczny. Działanie opiera się głównie na aminokwasach, kolagenie, oleju arganowym, maśle shea, keratynie i witaminach. Czas trwania zabiegu to ok. 3-6 godzin. Włosy można farbować już po 5 dniach od wykonania zabiegu. Zabieg świetnie sobie radzi z trudnymi i opornymi włosami. Nie wykonuje się go na suchych zniszczonych lub rozjaśnionych włosach.

 

keratynowe prostowanie czy nanoplastia

[kkstarratings]

Kliknij aby ocenić
[Total: 1 Average: 5]