Wyświetlanie wszystkich wyników: 22

Szampony po nanoplastii w sklepie internetowym keratinmoment.pl

Nanoplastia to zabieg, który daje włosom nowe życie. Chcesz dłużej cieszyć się jego efektami? Stosuj szampony po nanoplastii, które mają starannie opracowany skład i sprawią, że włosy dłużej będą miękkie, gładkie, lśniące i nie będą się puszyć. W naszym sklepie internetowym polecamy kosmetyki renomowanych marek, które wykorzystujemy w codziennej pracy z naszymi klientkami. To szampony po nanoplastii, na których można polegać. Warto pamiętać o tym, by pielęgnacja włosów po nanonplastii nie była przeprowadzana zwykłymi szamponami. Ich skład może sprzyjać otwieraniu łusek włosów i wypłukiwaniu dobroczynnych substancji.

Szampon do włosów po nanoplastii ze sklepu Keratinmoment – profesjonalne kosmetyki fryzjerskie
Wszystkie szampony po nanoplastii dostępne w naszej ofercie to produkty, które przetestowaliśmy i z pełną odpowiedzialnością możemy polecić naszym klientkom. Zawierają one naturalne składniki, a część z nich wzbogacona jest także o keratyny, które wzmacniają i przedłużają efekt prostowania włosów. W ofercie mamy w dużej mierze naturalne produkty, które są pozbawione takich składników jak silikony, SLS-y, formaldehydy oraz inne komponenty obciążające fryzurę. Dla wzmocnienia porządnego efektu stosuj szampony w połączeniu z odżywkami po nanoplastii, które również dostępne są w naszym sklepie.

W Keratinmoment kupisz szampony po nanoplastii sprawdzonych marek. Są to m.in.:
• Agave
• Diamond Touch Luxury
• Sweet

Jak korzystać z szamponu po nanoplastii?
Włosy po nanoplastii muszą być pielęgnowane w odpowiedni sposób. Zawsze stosuj się do wskazówek fryzjera. Przede wszystkim odczekaj przed pierwszym myciem czas zgodny z zaleceniami. W przeciwnym wypadku możesz wypłukać z włosów dobroczynne składniki. Przez pierwsze dni po nanoplastii (podobnie jak po zabiegu, jakim jest keratynowe prostowanie włosów) nie korzystaj z basenu i sauny, a także unikaj nawyków, które mogą doprowadzić do zagniecenia włosów, takich jak zakładanie kosmków za ucho. Dbaj również o to, jak suszysz włosy suszarką. Nigdy nie pozwalaj, by fryzura wyschła naturalnie. Stosuj suszarkę z letnim powietrzem, a włosy rozczesuj od góry do dołu – nie susz włosów głową w dół.

Masz za sobą zabieg nanoplastii i zastanawiasz się, który szampon do włosów zamówić? Jesteś ciekawa, który produkt najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku? Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością poradzimy, które z kosmetyków wybrać.