Wyświetlanie wszystkich wyników: 28

Szampon po keratynowym prostowaniu włosów w sklepie keratinmoment.pl

Szampon jest najważniejszym kosmetykiem po keratynowym prostowaniu włosów. Bez odpowiedniego szamponu po keratynowym prostowaniu łatwo jest wypłukać efekt zabiegu. Włosy po keratynowym prostowaniu szczególnie podatne są na SLSy i sól. Przez pierwszy miesiąc należy unikać kosmetyków z dodatkiem keratyny.

Włosów po zabiegu nie należy myć zwykłymi, popularnymi szamponami. Posiadają w składzie sporą ilość silikonów, SLS, sodium chloride, oraz alcohol denat, którego należy unikać. Skład szamponu ma duże znaczenie, ale największe (o czym rzadko się mówi) jest PH. Dobry szampon do włosów po keratynowym prostowaniu włosów powinien mieć niskie PH.

Odpowiedni szampon po keratynie jest podstawą do utrzymania odpowiedniego efektu i równowagi we włosie. Warto stosować odpowiedni zestaw. Po zabiegu keratynowego prostowania nadal mamy wybór w rodzajach kosmetyków. Możemy wybrać tonujący dla włosów rozjaśnionych, wygładzający, nawilżający lub podtrzymujący efekt bez dodatków. Po zabiegu keratynowego prostowania włosów należy myć je w miarę potrzeb, tak często jak chcemy. Po zabiegu keratynowego prostowania temat pielęgnacji nie może być dla Ciebie obcy. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji, efekt utrzyma się dłużej. Dodasz włosom potrzebne na co dzień składniki odżywcze i możesz cieszyć się długimi efektami.

Jak prawidłowo myć włosy szamponem po keratynowym prostowaniu?

Pamiętaj, że wszystkie dostępne szampony to koncentraty. Aby dobrze umyć włosy po keratynowym prostowaniu to szampon należy rozcieńczać z wodą. Naprawdę na długo posłuży! Szampon rozcieńczamy metodą kubeczkową, w zapieniaczu do szamponu lub nalewamy odrobię kosmetyku do zagłębienia dłoni, do drugiej dłoni wody i zapieniamy w rękach. Należy zawsze umyć włosy szamponem dwukrotnie. Najpierw mycie wstępne, później mycie właściwe. Ze względu na delikatny skład szampony pienią się mniej niż kosmetyki drogeryjne. Mimo małej ilości piany szampony delikatnie, lecz skutecznie oczyszczają skórę głowy. Po zabiegu nadal należy dbać o włosy. keratynowe prostowanie włosów nie zwalnia nas z codziennej pielęgnacji np. używania odżywki po każdym myciu.

Szampony po keratynowym prostowaniu włosów, które znajdziesz w Keratin Moment są codziennie używane w salonie, wyselekcjonowane te najlepsze, które skradły nasze serca. Dobry szampon po keratynowym prostowaniu włosów sprawia, że:

  • Włosy są miękkie i gładkie
  • Nie zawiera w składzie siarczanów
  • Podtrzymują efekt keratynowego prostowania
  • Nie posiadają mocnych detergentów, zawierają delikatne substancje myjące

Kosmetyków mogą również używać osoby, które nie wykonywały zabiegu keratynowego prostowania, a ich włosy są osłabione zabiegami chemicznymi i posiadają naruszą strukturę włosa. Szampony ze względu na delikatny skład w dłuższej perspektywie poprawiają kondycję włosów.

Odkryj swój ulubiony szampon po keratynie i ciesz się pięknymi i długotrwałymi efektami zabiegów keratynowych.