Organiczne prostowanie

Zabieg organicznego prostowania został obecnie zastąpiony zabiegiem GLOSSY -> klik. Glossy to innowacyjna metoda łącząca w sobie cechy nanoplastii, botoksu i keratyny. Włosy zostają odżywione jak przy botoxie, wyprost zbliżony do zabiegu keratynowego, a piękny blask jak z nanoplastii. Więcej informacji o zabiegu można znaleźć tutaj

 

Organiczne prostowanie włosów inaczej zwane równiez prostowaniem kwasami. Opiera się na bazie kwasów liponowego, glikolowego, mlekowego, hialuronowego oraz salicylowego. Łączą się one z włosem pod wpływem temperatury i zachodzi denaturacja białek. Prostowanie włosów kwasami jest bezpieczne i nie zmienia wiązań mostków dwusiarczkowych. Kwasy organiczne są obecne w naszym codziennym życiu w mleku, owocach czy warzywach. Zabieg przeprowadza się podobnie jak w przypadku keratyny, natomiast szampon jest bardziej naturalny w składzie i nie wydziela oparów.

Prostowanie włosów kwasami świetnie nawilża, wygładza, nabłyszcza włosy, sprawia, że po zabiegu są one bardziej sprężyste i wyglądają zdrowo. Efektem ubocznym kuracji najczęściej jest wyprostowanie włosów. Całkowite wyprostowanie włosów zapewnia nanoplastia. Alternatywa dla zabiegów keratynowych. Nie zawiera chemicznych substancji, które zawiera większość produktów keratynowych. Dzięki naturalnemu składowi nie ma przeciwwskazań do zabiegu.

Keratyna organiczna jest delikatniejszym zabiegiem od nanoplastii. Sprawdzi się w przypadku włosów o normalnej strukturze, nie posiadających mocnego skrętu.

Posiadasz bardzo grube, kręcone lub oporne włosy? Zależy Ci na jak najdłuższym efekcie? Wybierz zabieg nanoplastii.

 

Zabieg organicznego prostowania włosów:

  • Nie zawiera formaldehydu i jego pochodnych, działa na bazie kwasów
  • Pozostawia włosy lśniące
  • Zapobiega puszeniu
  • Włosy wyglądają zdrowo
  • Włosy myjemy od razu i od razu widać efekt!
  • Nie ma zaleceń do pierwszego mycia jak w przypadku keratyny
  • Organiczne prostowanie i nanoplastia to bestsellery na światowych rynkach prostowania włosów

 

Zabieg trwa: ok. 2-4 godzin

Cena: sprawdź tutaj aktualny cennik

Trwałość: utrzymują się 2-6 miesięcy w zależności od rodzaju włosa, jego podatności, pielęgnacji po zabiegu, częstotliwości mycia i farbowania oraz wykonywania innych zabiegów. Kąpiele w morzu, basenie (sole i chlor) wysuszają włosy. Im więcej silnych detergentów, tym szybciej produkt się wypłukuje.

Polecane kosmetyki w kategoriach:

Zabiegi w Keratin Moment:

ikona6

GLOSSY 💎 HIT

Prostowanie

Odżywienie

Nabłyszczenie

Regeneracja

ikona1

Nanoplastia

Organiczne prostowanie, włosy stają się miękkie i nabierają blasku

ikona5

Keratynowe prostowanie

Odżywienie

Wygładzenie

ikona2

Polerowanie włosów

Usuwanie zniszczonych końcówek o 6 mm

regeneracja włosów przedłużanychBotox na włosy

SOS dla włosów

Odżywienie

Regeneracja

ikona4

Regeneracja z kolagenem

Nawodnienie i regenracja

Nie prostuje

Kliknij aby ocenić
[Wszystkich: 3 Średnia: 4.7]