ZABIEGI

Glossy

Glossy glossy

Najpopularniejszy obecnie zabieg łączący w sobie cechy odżywczego botoksu, keratyny i nabłyszczający jak nanoplastia. Zabieg 3w1. Efekt wyprostu pomiezy keratyną, a nanoplastią. Zabieg warto powtórzyć do 3 miesięcy, później co 4-6. Włosy można umyć od razu.

Nano

Nanoplastia

Nanoplastia jest zabiegiem prostującym włosy, poradzi sobie nawet z dużym skrętem i afro. Włosy myjemy na zakończenie zabiegu, wychodzimy z lekką i świeżą fryzurą. Po zabiegu należy używać odpowiedniego szamponu i odżywki. Nie ma ograniczeń i innych wymagań. Produkt jest w 100% organiczny. Działanie opiera się głównie na kwasach, kolagenie, oleju arganowym, maśle shea, keratynie i witaminach. Czas trwania zabiegu to ok. 3-6 godzin. Włosy można farbować już po 5 dniach od wykonania zabiegu. Brak przeciwwskazań. Nanoplastię można wykonywać w kobiet w ciąży, karmiących i dzieci.

Keratyna

Keratynowe prostowanie

Keratynowe prostowanie wbrew nazwie jest głównie zabiegiem wygładzającym i odbudowującym włosy. Wyprostowanie to efekt uboczny, u każdego będzie widoczny w innym stopniu, jedne włosy będą bardziej proste, a drugie głównie przestaną się puszyć. Włosy myjemy po 4/24/48h (w zależności od produktu) od wykonania zabiegu. W tym czasie unikamy wiązania włosów, zakładania na ucho, basenu, sauny, sportu, deszczu i wilgoci. Po zabiegu należy używać odpowiedniego szamponu i odżywki. Czas trwania to ok. 2-3,5 godziny. Włosy można farbować 14 dni po zabiegu. Keratyny nie wykonuje się u kobiet w ciąży, karmiących oraz dzieci.

Botox

Botox

Botox to prawdziwa bomba odżywcza dla Twoich włosów. Zabieg odżywczy i odbudowujący. Świetnie nawilży, sprawi, że włosy będą bardziej elastyczne i wydobędzie z nich naturalny blask. Polecany dla włosów suchych, poddawanym zabiegom chemicznym i termicznej stylizacji

Organic

Organiczne prostowanie

Organiczne prostowanie to zabieg całkowicie naturalny. Wygładza, uelastycznia, nadaje blask i efektem ubocznym mogą być proste włosy. Produkt bezpieczny dla kobiet w ciąży i karmiących. Włosy są myte na koniec zabiegu. Wykonywany za pomocą szamponu prostującego lub bestsellera ostatnich miesięcy Złotych Protein

Trycholog

Konsultacje trychologiczne

Już wkrótce: konsultacje trychologiczne, analizaliza problemów skóry głowy, indywidualnie dobierane kuracje.

Polerowanie

Polerowanie

Polerowanie włosów to świetny sposób na pozbycie się zniszczonych i rozdwojonych końcówek. Polecane przy zapuszczaniu włosów. Zniszczona końcówka jest ucinana jedynie o 6 mm! Pozwala to na regularne podcinanie jednocześnie zachowując długość.

Kolagen

Regeneracja z kolagenem

Regeneracja nawadniająca z kolagenem, keratyną, kwasem hialuronowym i olejem agranowym. Polecana zarówno do włosów prostych jak i kręconych. Nie prostuje.

keratynowe prostowanie blog