ZABIEGI

Glossy

Glossy glossy

Zabieg łączący w sobie cechy odżywczego botoksu, keratyny i nabłyszczający jak nanoplastia. Zabieg 3w1. Efekt wyprostu pomiędzy keratyną, a nanoplastią. Zabieg najlepiej sprawdza się przy włosach całkiem zdrowych. Włosy można umyć od razu.

Nano

Nanoplastia

Nanoplastia jest zabiegiem prostującym włosy, poradzi sobie nawet z dużym skrętem i afro. Włosy myjemy na zakończenie zabiegu, wychodzimy z lekką i świeżą fryzurą. Po zabiegu należy używać odpowiedniego szamponu i odżywki. Nie ma ograniczeń i innych wymagań. Produkt jest w 100% organiczny. Działanie opiera się głównie na kwasach, kolagenie, oleju arganowym, maśle shea, keratynie i witaminach. Czas trwania zabiegu to ok. 3-6 godzin. Włosy można farbować już po 5 dniach od wykonania zabiegu. Nanoplastii nie wykonuje się na suchych i zniszczonych włosach

Keratyna

Keratynowe prostowanie

Keratynowe prostowanie wbrew nazwie jest głównie zabiegiem wygładzającym i odbudowującym włosy. Wyprostowanie to efekt uboczny, u każdego będzie widoczny w innym stopniu, jedne włosy będą bardziej proste, a drugie głównie przestaną się puszyć. Włosy myjemy już po 2h od wykonania zabiegu. W tym czasie unikamy wiązania włosów, zakładania na ucho, basenu, sauny, sportu, deszczu i wilgoci. Po zabiegu należy używać odpowiedniego szamponu i odżywki. Czas trwania to ok. 2-3,5 godziny. Włosy można farbować 14 dni po zabiegu. Keratyny nie wykonuje się u kobiet w ciąży.

Botox

Botox

Botox to prawdziwa bomba odżywcza dla Twoich włosów. Zabieg odżywczy i odbudowujący. Świetnie nawilży, sprawi, że włosy będą bardziej elastyczne i wydobędzie z nich naturalny blask. Polecany dla włosów suchych, poddawanym zabiegom chemicznym i termicznej stylizacji

Polerowanie

Polerowanie

Polerowanie włosów to świetny sposób na pozbycie się zniszczonych i rozdwojonych końcówek. Polecane przy zapuszczaniu włosów. Zniszczona końcówka jest ucinana jedynie o 6 mm! Pozwala to na regularne podcinanie jednocześnie zachowując długość.

Krioterapia

Krioterapia

Regeneracja nawadniająca za pomocą zimna. Polecana zarówno do włosów prostych jak i kręconych. Nie prostuje.

keratynowe prostowanie blog

Kliknij aby ocenić
[Wszystkich: 1 Średnia: 5]