GLOSSY GLOSSY

Zabieg GLOSSY GLOSSY to innowacyjny zabieg zastępujący 3 zabiegi: botox, keratynę i nanoplastię, dzięki temu daje nam odżywienie jak po zabiegu botoxu, wyprost jak po keratynie i piękny blask jak po nanoplastii. Glossy sprawia, że włosy są bardziej miękkie i podatne. Jest to obecnie najpopularniejszy zabieg w salonie. Bardzo często klientki wspominaj, że “jeszcze nigdy nie miały tak cudownych włosów”. Ja osobiście jestem w nim zakochana 🙂

Glossy glossy jest to zabieg odżywczo-prostująco-nabłyszczający

Zabieg glossy glossy:

 

  • Pozostawia włosy lśniące i nabłyszczone.
  • Zapobiega puszeniu
  • Włosy wyglądają zdrowo
  • Można myć od razu po przyjściu do domu. Maksymalnie do 24h. Do pierwszego mycia konieczna jest maska którą wręczam po zabiegu.
  • Nie zawiera formaldehydu i jego pochodnych, działa na bazie kwasów

Efekt połysku jest zależy od stanu wyjściowego włosów oraz ich odcienia. Najmocniej błyszczą ciemne i zdrowe włosy, najmniej suche blond. Blond ma w sobie mniej pigmentu dlatego słabiej odbija światło. Glossy nadaje miękkości włosom i sprawia, że są bardziej podatne.

Zabieg utrzymuje się 2-6 miesięcy. Im lepsza kondycja włosa tym efekt będzie na dłużej. Im włosy słabsze, bardziej suche tym efekt będzie krócej. Zaleca się powtórzenie pierwszego zabiegu do 3 miesięcy, aby spotęgować efekt. Później kolejne zabiegi co 4-6 miesięcy.

Glossy może zmienić kolor włosów o 3 tony tak jak w przypadku nanoplastii. Koloryzację można wykonać już po 7 dniach (minimum 3 umycia włosów). Po zabiegu nie zalecam rozjaśniania, ew. bardzo delikatne

Po zabiegu bardzo ważna jest pielęgnacja. Stosujemy kosmetyki jak po nanoplastii -> sprawdź tutaj które

W przypadku organicznych zabiegów bardzo ważne są dedykowane kosmetyki, ponieważ mocniej nawilżają, dodatkowo po tych zabiegach pielęgnacja musi mieć niskie PH i brak siarki. Niezbyt sprawdzają się tutaj kosmetyki po keratynie, ponieważ tak pod uwagę brane są inne czynniki.

Zabieg trwa: ok. 2-2,5

Cena: sprawdź tutaj aktualny cennik

Trwałość: utrzymują się 2-6 miesięcy w zależności od rodzaju włosa, jego podatności, pielęgnacji po zabiegu, częstotliwości mycia i farbowania oraz wykonywania innych zabiegów. Kąpiele w morzu, basenie (sole i chlor) wysuszają włosy. Im więcej silnych detergentów, tym szybciej produkt się wypłukuje.

Posiadasz bardzo grube, kręcone lub oporne włosy? Zależy Ci na jak najdłuższym efekcie? Wybierz zabieg nanoplastii.

Posiadasz cienkie i deliaktne włosy, zależy Ci na tym aby je odżywić? Wybierz botoks na włosy

 

Polecane kosmetyki w kategoriach:

Zabiegi w Keratin Moment:

ikona6

GLOSSY 💎 HIT

Prostowanie

Odżywienie

Nabłyszczenie

Regeneracja

ikona1

Nanoplastia

Organiczne prostowanie, włosy stają się miękkie i nabierają blasku

ikona5

Keratynowe prostowanie

Odżywienie

Wygładzenie

ikona2

Polerowanie włosów

Usuwanie zniszczonych końcówek o 6 mm

regeneracja włosów przedłużanychBotox na włosy

SOS dla włosów

Odżywienie

Regeneracja

ikona4

Regeneracja z kolagenem

Nawodnienie i regenracja

Nie prostuje

Kliknij aby ocenić
[Wszystkich: 1 Średnia: 5]