Nanoplastia

Nanoplastia

Odkryj Bestsellerowy Zabieg na Świecie: Nanoplastia – Teraz w Polsce!

Nanoplastia, nowoczesna i organiczna metoda prostowania włosów, zyskała uznanie na całym świecie i teraz jest dostępna w Polsce! Co odróżnia nanoplastię od innych zabiegów prostujących?

Nanoplastia to nowatorski zabieg, który korzysta z nanotechnologii w celu prostowania, wygładzania i odżywiania włosów. Jest to bezpieczna i skuteczna metoda, która wykorzystuje naturalne składniki i przełomowe technologie. Ale jak dokładnie działa nanoplastia? Pozwólmy zgłębić tajemnice tego zabiegu.

Produkty nie jest testowany na zwierzętach i nie zawiera formaldehydu. Składniki takie jak kolagen, olej arganowy, masło shea, aminokwasy, keratyna, witaminy i proteiny działają razem, by przemienić nawet najbardziej oporne włosy.

Dlaczego Nanoplastia?

  • Wyprostować włosy: Idealne nawet dla grubych i kręconych włosów.
  • Zmniejszyć ich puszenie: Efekt błyszczących i miękkich włosów od razu po zabiegu.
  • Ochrona przed warunkami pogodowymi: Twoje włosy będą mniej reagowały na wilgoć i deszcz.

Jak Działa Nanoplastia?

Działa na poziomie cząsteczkowym, wnika w strukturę włosa, rekonstruuje i wygładza. Efekt jest widoczny od razu, bez obciążenia włosów. Aby produkt zadziałał poprawnie konieczny jest zdrowy, mocny włosy z prawidłowym nieuszkodzonym rdzeniem. Do zabiegu nie kwalifikują się włosy rozjaśniane, pokruszone, suche, zmęczone codziennymi stylizacjami na gorąco.

Czy Nanoplastia Jest Dla Ciebie?

Zabieg wykonywany jest zarówno na włosach zdrowych. Przy włosach rozjaśnianych zalecane zabiegi to botox z keratyną lub keratyna.

Trwa od 4 do 6 godzin.

Polecamy wykonywać zabiegi na przemian z keratyną, która nawilży włos między kolejnymi nanoplastiami.

Cena i Trwałość

Przeciwskazania i Wskazówki

Ciemne kolory można farbować już 5 dni po zabiegu. Nanoplastia wyklucza rozjąśnianie.

Nanoplastia – Świetna Alternatywa dla Dekoloryzacji

Zabieg może rozjaśnić ciemne włosy nawet o 3 tony. Idealne dla osób szukających naturalnych rozwiązań.

 

Nanoplastia to rewolucja w dziedzinie prostowania włosów. Odkryj ten innowacyjny zabieg już dziś i ciesz się pięknymi, błyszczącymi włosami. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na konsultację 514 128 950

 

Najczęściej zadawane pytania o zabieg nanoplastii:

Dlaczego nanoplastia trwa dłużej niż keratynowe prostowanie? Jak wygląda zabieg nanoplastii?

Zabieg trwa dłużej ponieważ najpierw nakładamy preparat z którym czekamy ok. 60 minut, w zależności od marki najczęściej jest on później spłukiwany. Suszymy w 100%. Włosy są prostowane dłużej i mniejszymi sekcjami niż przy keratynie. Następnie włosy są myte. Nakładana jest maska neutralizująca produkt i włosy są suszone.

 

Czy na suche, zniszczone lub rozjaśnione włosy można zrobić nanoplastię?

Do zabiegu nanoplastii włosy muszą być w bardzo dobrej kondycji. Niestety, włosy blond z reguły mają problem z przesuszonymi pasmami, z kruszeniem i nadmierną łamliwością. Na takich włosach nie przeprowadza się zabiegu nanoplastii. Nanoplastia opiera się na nanocząsteczkach, które działają tylko na rdzeń włosa, na wnętrze “rureczki” która jest we włosie. Jeśli włosy są uszkodzone to również nie jest zdrowe ich wnętrze. W takiej sytuacji polecam zacząć od botoxu lub botox+keratyna mix. Dodatkowo jeśli włosy się kruszą to równiez polerowanie.

 

Kiedy można farbować włosy po nanoplastiii?

Włosy można zafarbować już po 5 dniach od wykonanego zabiegu i 3 myciach włosów. Oznacza to, że samo odczekanie 5 dni bez mycia nie pozwala na koloryzację. Musimy umyć włosy 3 razy, aby domyć resztki preparatu. Nanoplastia wyklucza rozjaśnianie włosów.

Jak dbać o włosy po nanoplastii?

Po zabiegu bardzo ważne jest używania dedykowanych kosmetyków. Są brane pod uwagę inne kryteria niż w przypadku kosmetyków po keratynowym prostowaniu. Po nanoplastii najważniejsze jest niskie PH oraz brak siarki. Drogeryjne zamienniki z “dobrym składem” często mają  za wysokie PH przez co włosy mogą być ciągle lekko spuszone. Podstawą pielęgnacji po nanoplastii jest szampon i odżywka, warto pamiętać również o masce raz w tygodniu nakładanej na 20 min i olejku do zabezpieczania końcówek.

 

Dalsza część pytań poniżej

PIELĘGNACJA PO NANOPLASTII

 

Kiedy można umyć włosy po nanoplastii? 

Finalnym etapem zabiegu powinno być mycie włosów w salonie. Od tej pory włosy można już spinać, zakładać za ucho, pójść pobiegać – nie ma ograniczeń jak po keratynie.

 

Jak często myć włosy po nanoplastii?

Włosy myjemy wedle swoich potrzeb. Nie ma schematu. Niektórzy potrzebują myć włosy codziennie, a inni co 3 dni. Pamiętaj jednak, że zdecydowałaś się na zabieg, który mocno prostuje włosy to na prostych włosach znacznie szybciej jest widoczne przetłuszczanie, odrosty czy siwe włosy. Przykład: zanim zaczęłam przygodę z włosami (jakieś 15 lat temu) moje włosy były bardzo, ale to bardzo spuszone. Robiłam kucyka i przy czubku miałam puchatą “kopułkę”. Spięcie włosy w kucyk to było nie lada wyzwanie, ale jednocześnie mogłam bardzo rzadko myć włosy. Teraz kiedy jestem po zabiegach i włosy są proste, gładkie i błyszczące to sebum nie ma “gdzie się schować” i jest po prostu szybciej widoczne. Dlatego często w początkowej fazie po zabiegu może się wydawać, że włosy się mocniej przetłuszczają.

 

Czy nanoplastia wyprostuje loki?

Tak, jest to zabieg prostujący. Poradzi sobie również z trudnymi, sztywnymi, twardymi, grubymi i kręcącymi włosami. Nawet jeśli wcześniej keratyna sobie z nimi nie poradziła

 

 

Jeśli Ci zależy na wygładzeniu włosów i zmniejszeniu ich puszenia sprawdź keratynowe prostowanie.

Zobacz też: Czym się różni keratyna i nanoplastia?

 

Polecane kosmetyki w kategoriach:

Zabiegi w Keratin Moment:

ikona6

GLOSSY 💎 HIT

Prostowanie

Odżywienie

Nabłyszczenie

Regeneracja

ikona1

Nanoplastia

Organiczne prostowanie, włosy stają się miękkie i nabierają blasku

ikona5

Keratynowe prostowanie

Odżywienie

Wygładzenie

ikona2

Polerowanie włosów

Usuwanie zniszczonych końcówek o 6 mm

regeneracja włosów przedłużanychBotox na włosy

SOS dla włosów

Odżywienie

Regeneracja

ikona4

Regeneracja z kolagenem

Nawodnienie i regenracja

Nie prostuje

Kliknij aby ocenić
[Wszystkich: 3 Średnia: 5]