produkty termoochronne - top 4 produktów

TOP 4 produkty do termoochrony włosów

Okres zimowy w pełni, a wiele kobiet zaczyna mieć problemy ze słabymi i plączącymi się kosmykami. Dzieje się tak z kilku powodów. Noszenie ciepłych czapek, wysokie temperatury z kaloryferów i wysuszone powietrze w samochodzie nie sprzyjają osiąganiu perfekcyjnej fryzury. Można jednak nieco zapobiec tym procesom dzięki stosowaniu odpowiednich produktów stylizacyjnych. Poznajmy cztery rewelacyjne produkty do termoochrony włosów.

 

4. Felps Olejek Arganowy

Termoochrona włosów jest bardzo często omijana, a powinna stanowić nieodłączną część pielęgnacji kosmyków. Oprócz zabezpieczenia przed wpływem ciepła z urządzeń, takich jak suszarka, prostownica czy lokówka, produkty z tej serii mają szereg innych właściwości. W przypadku nanoplastii, keratynowego prostowania czy botoksu przedłużają efekty zabiegów, a także wpływają na nawilżenie i odżywienie. Dobrym przykładem jest Felps Olejek Arganowy. Dosłownie kilka kropel produktu wystarczy do zabezpieczenia pasm przed wilgocią i puszeniem.

 

Zawarty w jego składzie olejek arganowy najlepiej sprawdzi się na włosach suchych lub poddanych zabiegom chemicznym. Jego konsystencja otacza każde z pasm przy braku ich obciążenia. Olejek zapobiega wysuszaniu pasm, które spowodowane jest czynnikami zewnętrznymi, takimi jak promieniowanie słoneczne, wiatr czy zimno. Już jedno użycie sprawia, że kosmyki są bardziej błyszczące i miękkie w dotyku.

 

3. Felps Olejek Jagody Acai

Z kolei Felps Olejek Jagody Acai produkowany jest z ciemnofioletowych owoców palmy Euterpy. Osiąga się to metodą zimnego tłoczenia, dzięki temu wszelkie składniki uwalniają się jednostajnie, przez co zdecydowanie mocniej działają. Zawartość kompleksu witaminy B, C oraz E intensywnie odżywią i wzmocnią całe pasma, a antyoksydanty zapobiegną ich wypadaniu, już same Jagody Acai zawierają ich aż 33 razy więcej. Z kolei kwasy Omega 6 i Omega 6 działają regenerująco i przeciwstarzeniowo.

 

Kombinacja tych składników szczególnie sprawdzi się w okresie zimowym, kiedy to pasma mają zdecydowanie większe skłonności do puszenia się i braku objętości. Dzięki reguralrnemu stosowaniu bardzo szybko zauważymy duże nawilżenie, odżywienie i mniejsze rozdwajanie się końcówek.

 

2. Felps SOS Liss Express Thermal Protective Fluid

Jeśli nasze włosy nie lubią się z lokówką czy prostownicą, a po suszeniu stają się łamliwe i zniszczone, można je ochronić przed zbyt wysoką temperaturą i mocno zregenerować. Z pomocą przychodzi Felps SOS Liss Express Thermal Protective Fluid. Produkt ten działa bez zbytniego obciążania ani przetłuszczania. Pasma stają się odżywione i świeże nawet w trakcie codziennych zabiegów stylizacyjnych. Przy częstym czesaniu łuski włosa również poddawane są próbie, a przez stają się słabsze i łamliwe.

 

Przyjazna konsystencja i dobry oraz naturalny skład tego produktu pozwalają nawet najbardziej zabieganym zabezpieczać codziennie swoje włosy. Chęć odbudowania po inwazyjnych zabiegach, a także zapobieganie dalszym uszkodzeniom w trakcie zimy zostanie zrealizowana właśnie dzięki temu preparatowi.

 

1. Sweet Ochrona Termiczna i Nabłyszczanie

Ostatnim polecanym produktem jest Sweet Ochrona Termiczna i Nabłyszczanie. Dzięki niemu możemy osiągnąć jedwabiście gładkie włosy, a także ochronimy pasma przed wilgocią. Zlikwidowany zostanie również negatywny wpływ suszarki, prostownicy czy lokówki. Kosmetyk ten posiada dodatkowo właściwości nabłyszczające.

 

Lekka formuła zawiera d-panthenol, który zabezpiecza kosmyki na całej długości. Tworzy również powłokę ochronną przed ciepłem, a także przed czynnikami atmosferycznymi. W dodatku zmniejsza puszenie się włosów i nadaje się do każdego typu fryzury, również po zabiegach jak botoks, keratynowe prostowanie i nanoplastia. Regularne stosowanie z pewnością poprawi elastyczność kosmyków i uczyni je bardziej podatnymi na układanie.

Kliknij aby ocenić
[Wszystkich: 2 Średnia: 5]
Odbierz kod rabatowy
- 5% na pierwsze zakupy