Nanoplastia

Bestsellerowy zabieg na świecie już dostępny w Polsce! Nanoplastia jest organicznym zabiegiem w 100% prostującym nawet oporne włosy. W składzie znajduje się kolagen, olej arganowy, masło shea, aminokwasy, keratyna, witaminy i proteiny.

Radzi sobie nawet z grubymi i kręconymi włosami, dla których do tej pory nie było alternatywny, a keratyna jedynie ograniczała puszenie i wygładzała, ale nie dawała efektu całkowicie prostych włosów. Działa na poziomie cząsteczkowym, wnika w strukturę włosa, rekonstruuje, zmienia jego układ, wygładza i prostuje. Nanoplastia to odżywanie wewnątrzkomórkowe na poziomie nanotechnologii. Świetny sposób na nieinwazyjne rozjaśnianie włosów.

Efekt po nanoplastii jest widoczny od razu, ponieważ zabieg kończymy myciem. Od razu widać efekt, włosy są proste, miękkie, błyszczące i nie są obciążone.

Może być stosowana również u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących mam. Jest w 100% produktem organicznym i bezpiecznym. Produkty nie są testowane na zwierzętach. Nie zawiera formaldehydu i nie wytwarza drażniącego zapachu.

Nanoplastia ma na celu:

  • wyprostować włosy
  • zapobiec ich puszeniu
  • zregenerować i odbudować
  • sprawić, że będą miękkie i podatne
  • nie będą reagowały na zmiany pogody w tym wilgoć i deszcz

Zabieg wykonywany jest zarówno na włosach ciemnych, jak i rozjaśnianych.

Zabieg trwa: ok. 4=6 godzin

Cena: sprawdź tutaj aktualny cennik

Trwałość: efekty utrzymują się 4-6 miesięcy w zależności od rodzaju włosa, pielęgnacji po zabiegu, częstotliwości mycia i farbowania oraz wykonywania innych zabiegów. Kąpiele w morzu, basenie (sole i chlor) wysuszają włosy.

Przeciwskazania: brak

Rozjaśnianie wykonujemy 14 dni przed, a farbowanie 5 dni po.

Nanoplastia może rozjaśnić włosy nawet o 3 tony i jest świetną alternatywą dla dekoloryzacji i rozjaśniacza. Dotyczy to włosów wcześniej farbowanych na ciemne kolory, naturalny kolor się nie rozjaśni – głównie nabierze blasku.

 

Jeśli Ci zależy na wygładzeniu włosów i zmniejszeniu ich puszenia sprawdź keratynowe prostowanie.

Zobacz też: Czym się różni keratyna i nanoplastia?

 

Zabiegi w Keratin Moment:

Nanoplastia

Organiczne prostowanie

Keratynowe prostowanie

Odżywienie

Wygładzenie

Organiczne prostowanie

Keratyna na bazie kwasów owocowych

Polerowanie włosów

Usuwanie zniszczonych końcówek o 3 lub 6 mm

BOTOX

SOS dla włosów

Odżywienie

Regeneracja

Konsultacje trychologiczne

Już wkrótce