Nanoplastia

Bestsellerowy zabieg na świecie już dostępny w Polsce! Nanoplastia jest organicznym zabiegiem w 100% prostującym nawet oporne włosy. W składzie znajduje się kolagen, olej arganowy, masło shea, aminokwasy, keratyna, witaminy i proteiny.

Radzi sobie nawet z grubymi i kręconymi włosami, dla których do tej pory nie było alternatywny, a keratyna jedynie ograniczała puszenie i wygładzała, ale nie dawała efektu całkowicie prostych włosów. Działa na poziomie cząsteczkowym, wnika w strukturę włosa, rekonstruuje, zmienia jego układ, wygładza i prostuje. Nanoplastia to odżywanie wewnątrzkomórkowe na poziomie nanotechnologii. Świetny sposób na nieinwazyjne rozjaśnianie włosów.

Efekt po nanoplastii jest widoczny od razu, ponieważ zabieg kończymy myciem. Wychodzimy z pięknymi, prostymi, miękkimi i błyszczącymi włosami.

Może być stosowana również u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących mam. Jest w 100% produktem organicznym i bezpiecznym. Produkty nie są testowane na zwierzętach. Nie zawiera formaldehydu i nie wytwarza drażniącego zapachu.

Nanoplastia ma na celu:

  • wyprostować włosy
  • zapobiec ich puszeniu
  • zregenerować i odbudować
  • sprawić, że będą miękkie i podatne
  • nie będą reagowały na zmiany pogody w tym wilgoć i deszcz

Zabieg wykonywany jest zarówno na włosach ciemnych, jak i rozjaśnianych.

Zabieg trwa: ok. 6 godzin

Cena: sprawdź tutaj aktualny cennik

Trwałość: efekty utrzymują się 4-6 miesięcy w zależności od rodzaju włosa, pielęgnacji po zabiegu, częstotliwości mycia i farbowania oraz wykonywania innych zabiegów. Kąpiele w morzu, basenie (sole i chlor) wysuszają włosy.

Przeciwskazania: brak

Rozjaśnianie wykonujemy 14 dni przed, a farbowanie 5 dni po.

Nanoplastia może rozjaśnić włosy nawet o 3 tony i jest świetną alternatywą dla dekoloryzacji i rozjaśniacza. Dotyczy to włosów wcześniej farbowanych, naturalny kolor się nie rozjaśni – głównie nabierze blasku.

 

Jeśli Ci zależy na wygładzeniu włosów i zmniejszeniu ich puszenia sprawdź keratynowe prostowanie lub botox.

Zobacz też: Czym się różni keratyna i nanoplastia?

 

Nanoplastia – bezpieczeństwo poparte certyfikatami

  • Dokumentacja Międzynarodowego Centrum Normalizacji i Certyfikacji „Halal”, która wykazuje zgodność surowców, składów i dodatków stosowanych w produktach. Jest uznanym znakiem i gwarantuje zgodność z normami,
  • Międzynarodowy Certyfikat Jakości ISO 9001
  • Testy na brak formaldehydu i jego pochodnych. Wykonywane w Niemczech i Hiszpanii, które słyną z rygorystycznych kontroli i jakiekolwiek odchylenie od dopuszczalnych norm jest nie do przyjęcia,
  • Nadzór nad produktem obejmuje Brazylijska Narodowa Agencja Nadzoru Zdrowotnego, która prowadzi inspekcje sanitarne wszystkich usług i produktów

Efekty zabiegu nanoplastii. Włosy po bez prostowania, wysuszone jedynie suszarką.

 

Zabiegi w Keratin Moment:

Nanoplastia

Organiczne prostowanie

Keratynowe prostowanie

Odżywienie

Wygładzenie

Organiczne prostowanie

Keratyna na bazie kwasów owocowych

Polerowanie włosów

Usuwanie zniszczonych końcówek o 3 lub 6 mm

BOTOX

SOS dla włosów

Odżywienie

Regeneracja

Konsultacje trychologiczne

Już wkrótce